Partnerzy technologiczni

Safetica integruje się z najważniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby uprościć proces zwiększania bezpieczeństwa IT.

  • Bezproblemowa integracja z większością standardowych programów i platform w branży
  • Jeden zoptymalizowany zestaw narzędzi bezpieczeństwa
  • Krótki proces wdrożenia
  • Zaawansowany poziom ochrony dzięki warstwowym zabezpieczeniom
  • Szczegółowa dokumentacja i wspólne ulotki
ESET

Firma Safetica należy do ESET Technology Alliance, dlatego jej rozwiązania są rekomendowane jako kompleksowa platforma ochrony przed zagrożeniami wewnętrznymi, stanowiąca rozszerzenie portfolio bezpieczeństwa ESET. Współpraca między Safetica i ESET ułatwia klientom budowanie obwodu bezpieczeństwa stacji roboczych.

Strona producenta

Fortinet

Połączenie rozwiązania Safetica z produktami bezpieczeństwa sieciowego Fortinet umożliwia firmom ochronę poufnych danych niezależnie od miejsca ich przechowywania – od stanowisk lokalnych i współdzielonych zasobów firmy po informacje przesyłane w sieci. Jako dumny członek programu Fortinet Technology Alliance firma Safetica oferuje łatwe do wdrożenia rozwiązanie zintegrowane z produktami Fortinet: FortiGate, FortiMail, FortiSIEM.

Microsoft

Ochrona danych firmy Safetica jest kompatybilna i komplementarna względem funkcji bezpieczeństwa Microsoft Azure Information Protection i Microsoft 365. Rozwiązania Safetica zostały zaprojektowane z myślą o środowiskach Microsoft, ale pomagają chronić dane firmowe niezależnie od lokalizacji – od środowisk lokalnych po chmurowe.

Strona producenta

Netwrix

Partnerstwo z Netwrix pomaga zapewnić bezpieczeństwo wrażliwych danych dzięki dokładnemu i spójnemu wykrywaniu i klasyfikacji danych we wszystkich magazynach danych, repozytoriach w chmurze i punktach końcowych. Integracja przynosi również ujednolicone reguły klasyfikacji, w tym gotowe szablony zarówno dla typowych (PII, GDPR, HIPAA, itp.), jak i zindywidualizownych typów danych.

Seclore

Integracja Safetica, dostawcy rozwiązań do ochrony przed zagrożeniami z wewnątrz, oraz Seclore, dostawcy pierwszej w branży otwartej platformy bezpieczeństwa Data-Centric Security Platform, zapewnia przedsiębiorstwom zautomatyzowane wykrywanie, ochronę i śledzenie informacji wrażliwych.