Wydarzenia

Dołącz do nas i naszych partnerów podczas webinarów, pokazów branżowych i targów technologicznych, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, DLP i ochronie przed zagrożeniami wewnętrznymi.

Webinar na żądanie

Safetica - system DLP do ochrony danych

Poznaj możliwości Safetica - systemu DLP do ochrony danych.

Zobacz jak możesz ustrzec się zarówno przed atakiem od wewnątrz, przypadkowym wyciekiem danych, jak i zwiększyć wydajność swoich pracowników.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Safetica - Jak zabezpieczyć dane firmy przed nieuczciwym pracownikiem

Co można zrobić, aby zapobiec działaniom nieuczciwych pracowników? Zobacz webinar i dowiedz się jak kompleksowo zabezpieczyć się od strony prawnej i informatycznej.

Zapisz się

Webinar cykliczny na żywo

Safetica – cyfrowe dane firmy pod kontrolą

Najczęściej do wycieku lub kradzieży danych agregowanych przez firmy dochodzi w wyniku nieprzemyślanego lub złośliwego działania pracownika. Według badań US National Cyber Security Alliance aż 85% firm doświadcza naruszenia bezpieczeństwa danych, a średni koszt strat poniesionych w wyniku takiego naruszenia to około 150 000 USD.

Zapisz się

Webinar na żywo

Safetica - bezpieczeństwo danych medycznych, a rozwiązania DLP

Kluczowym problemem branży medycznej stało się zabezpieczenie wrażliwych danych pacjentów, które są wyjątkowo pożądanym towarem.
Poznaj narzędzie do ochrony danych od firmy Safetica i dowiedz się jak zabezpieczyć placówki medyczne przed cyberatakami i próbami naruszenia danych.

Zapisz się

Warsztaty online

Safetica na dzień dobry

Weź udział w praktycznych warsztatach technicznych, podczas których samodzielnie wdrożysz rozwiązanie Safetica i poznasz łatwość jego konfiguracji. Przekonasz się, jak sprawnie możesz zabezpieczyć swoją organizację przed wyciekiem firmowych danych. Warsztaty odbędą się w formule spotkania online na platformie Zoom.

Zapisz się