Wydarzenia

Dołącz do nas i naszych partnerów podczas webinarów, pokazów branżowych i targów technologicznych, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, DLP i ochronie przed zagrożeniami wewnętrznymi.

Webinar na żywo

Premiera Safetica NXT - Monitoruj i zabezpieczaj dane firmy w rozwiązaniu chmurowym

Zobacz bezpłatny, premierowy webinar dla przedsiebiorców, podczas którego dowiesz się, jak za pomocą Safetica NXT w prosty sposób zabezpieczyć dane firmy. Bez kosztów i drogiej infrastruktury IT.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Safetica - system DLP do ochrony danych

Poznaj możliwości Safetica - systemu DLP do ochrony danych.

Zobacz jak możesz ustrzec się zarówno przed atakiem od wewnątrz, przypadkowym wyciekiem danych, jak i zwiększyć wydajność swoich pracowników.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Jak w jedną godzinę skutecznie wdrożyć rozwiązanie DLP w firmie?

Wdrożenie DLP w firmie nie musi być trudne, czasochłonne czy pochłaniać dużych zasobów.

Zapisz się

Webinar cykliczny na żywo

Safetica One to coś więcej niż DLP

Safetica One to coś więcej niż DLP - to rozwiązanie następnej generacji – Insider Threat Protection. Dzięki połączeniu analizy behawioralnej z politykami bezpieczeństwa producent uzyskał rozwiązanie znacznie bardziej rozbudowane niż klasyczne DLP.

Zapisz się

Warsztaty online

Safetica na dzień dobry

Weź udział w praktycznych warsztatach technicznych, podczas których samodzielnie wdrożysz rozwiązanie Safetica i poznasz łatwość jego konfiguracji. Przekonasz się, jak sprawnie możesz zabezpieczyć swoją organizację przed wyciekiem firmowych danych. Warsztaty odbędą się w formule spotkania online na platformie Zoom.

Zapisz się