Wydarzenia

Dołącz do nas i naszych partnerów podczas webinarów, pokazów branżowych i targów technologicznych, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, DLP i ochronie przed zagrożeniami wewnętrznymi.

Webinar na żywo

Poznaj nową wersję Safetica ONE 11.0

Safetica to coś więcej niż DLP – to rozwiązanie nowej generacji – Insider Threat Protection. Dzięki połączeniu analizy behawioralnej z politykami bezpieczeństwa chroni wrażliwe dane przed niepowołanym dostępem, wykrywając zagrożenia i zapobiegając incydentom.

Zapisz się

Webinar na żywo

Zabezpiecz firmowe know-how przed wyciekiem

Kradzież poufnych danych, takich jak schematy, kody źródłowe, plany lub raporty, stanowi inny rodzaj wyzwania i zagrożenia, od długotrwałych sporów sądowych po utratę udziału w rynku.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Który z Twoich pracowników wynosi dane? Sprawdź to z DLP!

Najczęściej do wycieku lub kradzieży danych dochodzi w wyniku nieprzemyślanego, lub złośliwego działania pracownika. Dziś, gdy firmy coraz większe obszary swojej działalności przenoszą do chmury, bardzo ważna jest właściwa ochrona informacji, które mają dla danego biznesu kluczowe znaczenie. Czy da się zapewnić całkowite bezpieczeństwo IT oraz poufnym danym? Co można zrobić, aby zapobiec działaniom nieuczciwych pracowników?

Zapisz się

Webinar na żądanie

Safetica - system DLP do ochrony danych

Poznaj możliwości Safetica - systemu DLP do ochrony danych.

Zobacz jak możesz ustrzec się zarówno przed atakiem od wewnątrz, przypadkowym wyciekiem danych, jak i zwiększyć wydajność swoich pracowników.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Safetica - Jak zabezpieczyć dane firmy przed nieuczciwym pracownikiem

Co można zrobić, aby zapobiec działaniom nieuczciwych pracowników? Zobacz webinar i dowiedz się jak kompleksowo zabezpieczyć się od strony prawnej i informatycznej.

Zapisz się

Webinar na żądanie

Safetica - bezpieczeństwo danych medycznych, a rozwiązania DLP

Kluczowym problemem branży medycznej stało się zabezpieczenie wrażliwych danych pacjentów, które są wyjątkowo pożądanym towarem.
Poznaj narzędzie do ochrony danych od firmy Safetica i dowiedz się jak zabezpieczyć placówki medyczne przed cyberatakami i próbami naruszenia danych.

Zapisz się

Warsztaty online

Safetica na dzień dobry

Weź udział w praktycznych warsztatach technicznych, podczas których samodzielnie wdrożysz rozwiązanie Safetica i poznasz łatwość jego konfiguracji. Przekonasz się, jak sprawnie możesz zabezpieczyć swoją organizację przed wyciekiem firmowych danych. Warsztaty odbędą się w formule spotkania online na platformie Zoom.

Zapisz się