21.09
ONLINE

Na Twoim
komputerze

Skuteczna ochrona przed wyciekiem danych

Jak szybko wdrożyć i łatwo skonfigurować Safetica - rozwiązanie klasy DLP (Data Leak Prevention)?

PRAKTYCZNY WARSZAT TECHNICZNY

Weź udział w praktycznych warsztatach technicznych, podczas których samodzielnie wdrożysz rozwiązanie Safetica i poznasz łatwość jego konfiguracji. Przekonasz się, jak sprawnie możesz zabezpieczyć swoją organizację przed wyciekiem firmowych danych. Warsztaty odbędą się w formule spotkania online na platformie Teams.

Twój pracownik zabiera pracę do domu. By dokończyć zadanie, przesyła ważny raport na swoją prywatną skrzynkę e-mail lub kopiuje go na pen drive. Brzmi znajomo? A czy wiesz, że najsłabszym ogniwem w każdej organizacji jest człowiek? Te dwie sytuacje stanowią tylko przykład ilustrujący potencjalne źródła zagrożenia dla organizacji. Jeden e-mail wysłany przez pracownika, który kończy współpracę z firmą może mieć katastrofalne skutki dla pracodawcy. Aby takich sytuacji unikać – powstała Safetica.

 

Safetica jest rozwiązaniem klasy DLP (Data Leak Prevention), którego głównym zadaniem jest zapobieganie wyciekom danych z organizacji. Jedną z jej zalet jest szybkość wdrożenia i łatwość konfiguracji.

 

Weź udział w praktycznych warsztatach technicznych, podczas których skonfigurujesz rozwiązanie DLP i zobaczysz, jak sprawnie możesz zabezpieczyć swoją organizację.

 

Podczas zajęć praktycznych:

wdrożysz rozwiązania typu DLP
w symulowanej organizacji

przeanalizujesz pracę użytkowników
– zastanowisz się nad tym, czy z Twojej firmy wyciekają dane

skonfigurujesz polityki bezpieczeństwa
– poszukasz kompromisu między tym jak chronić firmę przed wyciekiem danych ale jednocześnie nie być uciążliwym dla użytkownika

Uwaga: Prosimy aby podczas praktycznych warsztatów technicznych każdy uczestnik korzystał z najnowszej wersji przeglądarki internetowej Firefox lub Chrome. W związku z tym, że warsztaty techniczne odbywają się w formule spotkania online na platformie Teams, w celu sprawnej komunikacji między uczestnikami a prowadzącymi zalecamy wcześniejsze zainstalowanie aplikacji.

Harmonogram

 
 
 
 
 
 
 

10:00

Powitanie uczestników

10:10

Wprowadzenie do systemu Safetica

11:00

Warsztaty praktyczne (cz.1)

12:30

Przerwa

12:45

Warsztaty praktyczne (cz.2)

14:15

Zakończenie warsztatów

09:00 / Powitanie uczestników

9:10 / Wprowadzenie do systemu Safetica

10:00 / Warsztaty praktyczne (cz.1)

11:30 / Przerwa

11:45 / Warsztaty praktyczne (cz.2)

13:15 / Zakończenie warsztatów

Prowadzący

Dawid Kuzak

Junior Presales Engineer
w firmie DAGMA

Ekspert rozwiązań backupowych oraz DLP, czynnie prowadzący szkolenia oraz warsztaty dla klientów. Prywatnie pasjonat stand-upów i entuzjasta dobrego poczucia humoru.

Formularz rejestracyjny

Koszt uczestnictwa wynosi 500 zł brutto. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu jest wiadomość mailowa, jaką organizator wyśle do uczestników nie później niż na 3 dni przed warsztatami. Brak potwierdzenia udziału w warsztatach lub brak możliwości telefonicznego skontaktowania się z uczestnikiem, spowoduje, że dane miejsce zajmie inna osoba.

Jeśli Organizator potwierdzi Twoje uczestnictwo w warsztatach, a Ty sam nie pojawisz się na wydarzeniu, nie wyznaczysz zastępcy lub o swojej nieobecności nie poinformujesz Organizatora najpóźniej na 3 dni przed datą wydarzenia „Safetica na dzień dobry!”, akceptujesz że Organizator może obciążyć Cię opłatą w wysokości 500 zł brutto, wynikającą z kosztów organizacyjnych oraz zobowiązujesz się do zapłaty tej kwoty w terminie 7 dni od daty warsztatów.

Masz problem z zalogowaniem się na konferencję?
Zadzwoń pod numer 32 793 12 90

Zapewnij swojej firmie skuteczną ochronę
przed wyciekiem danych

Poznaj rozwiązanie, dzięki któremu:

Zabezpieczysz pliki przed niepowołanym dostępem zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz Twojej firmy

Zyskasz pełny obraz potencjalnie ryzykownych akcji w Twojej firmie i sytuacji, w których możesz utracić kontrolę nad danymi

Będziesz miał stałą kontrolę nad wrażliwymi danymi w swojej organizacji a razie wystąpienia incydentu bezpieczeństwa będziesz mieć możliwość wykazania, że zabezpieczyłeś dane przed wyciekiem w odpowiedni sposób

Będziesz otrzymywać regularne raporty na temat produktywności pracowników

Nadasz pracownikom uprawnienia do korzystania z aplikacji, stron internetowych i plików bezpośrednio powiązanych z ich pracą

Zoptymalizujesz budżet na wydatki związane z bezpieczeństwem IT

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Mateusz Piątek / 532 570 255 / piatek.m@dagma.pl

Copyright DAGMA 2019