Safetica - Jak zabezpieczyć dane firmy przed nieuczciwym pracownikiem

Webinar na żądanie

Webinar dla Klientów

Safetica - Jak zabezpieczyć dane firmy przed nieuczciwym pracownikiem

Często przedsiębiorcy uświadamiają sobie jak dużą wartość mają niektóre informacje dopiero wtedy, gdy wydarzy się z nimi coś złego. Najczęściej, gdy trafią one do konkurencji albo zostaną wykorzystane przez byłego pracownika.

Co można zrobić, aby zapobiec działaniom nieuczciwych pracowników? Zobacz webinar i dowiedz się jak kompleksowo zabezpieczyć się od strony prawnej i informatycznej.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Czym jest tajemnica przedsiębiorstwa
  • Co może zrobić przedsiębiorca, aby zapobiec nieuczciwym praktykom powodującym utratę kontrahentów
  • Jak zabezpieczyć firmę od strony prawnej przed takimi działaniami
  • Jak zabezpieczyć się od strony informatycznej przed takimi działaniami
  • Co to jest narzędzie DLP Safetica i jak może pomóc w ochronie danych osobowych?

Webinar poprowadził Marcin Mazur, a gościnnie wystąpili:

Robert Solga - radca prawny, autor bloga „Jak walczyć z nieuczciwą konkurencją: tajemnica przedsiębiorstwa i zakaz konkurencji” dostępnego pod adresem www.tajemnica-przedsiebiorstwa.pl i podcastu Tajemnica Przedsiębiorstwa. Specjalizuje się w ochronie firm przed utratą przewagi konkurencyjnej, sporządzaniu i wdrażaniu polityki ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa. Reprezentuje klientów w postępowaniach cywilnych i karnych z zakresu ochrony przed nieuczciwą konkurencją, a także w innych sprawach gospodarczych. Wspólnik kancelarii prawnej Robert Solga i Wspólnicy z Katowic zajmującej się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców, w tym również stałą obsługą prawną. Doświadczony trener – od 2005 roku prowadzi autorskie szkolenia o tematyce prawnej, przede wszystkim z zakresu tajemnicy przedsiębiorstwa, zakazu konkurencji i odpowiedzialności członków zarządów.

Mateusz Piątek - senior product manager oraz certyfikowany trener Safetica. Posiada obszerną wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa zarówno dla użytkowników domowych oraz dla średnich i dużych przedziębiorstw. W DAGMA Bezpieczeństwo IT pracuje od 2018 roku, w której zajmuje się kierowaniem, planowaniem i zarzadzaniem Safetica oraz Holm Security w Polsce.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do obejrzenia webinaru Safetica - NA ŻĄDANIE
Bez wyjazdów, bez kosztów!

Czas trwania nagrania to ok. 50 minut.